10 stycznia 2021 r.

1. Dziękuję za sprzątnięcie naszej Świątyni: p. Anecie Kisiel, p. Beacie Janczulewicz (za swoją mamę p. Krystynę Karłowicz).
  2. Przypominamy o przestrzeganiu zasad higieny sanitarnej w związku z pandemią koronawirusa.
  3. Jak wszyscy doskonale wiecie z powodu panującej pandemii koronawirusa liczba wiernych na Mszach Świętych zmalała. W konsekwencji niedzielna taca jest mniejsza, choć za każde dobro dziękuję!!!! Wydatki Parafii jednak pozostają te same, dlatego też jeżeli ktoś z radością w sercu chciałby wesprzeć swoją Parafię, to można to uczynić poprzez przelew na konto parafialne, którego numer jest na naszej stronie internetowej (zakładka KONTAKT). Niektórzy parafianie już odpowiedzieli na powyższą prośbę tj. p. p. Janina i Wiesław Hałaburda, p. p. Anna i Mieczysław Paszkiewicz, p. Krystyna Karłowicz. Serdecznie dziękuję!!!
  4. Od 1 stycznia Msze Święte w dzień powszedni są odprawiane o godz. 7:30. W czwartki wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu będą w godz. 6:30 – 7:30. Dodatkowo w ramach przygotowań do konsekracji Kościoła i Ołtarza wprowadzamy adoracje Najświętszego Sakramentu w każdą sobotę w godz. 6:30 – 7:30. Jest to świetna okazja dla wielu ludzi, którzy mogą przed rozpoczęciem pracy spotykać się z Jezusem choćby na kilka czy kilkanaście minut. Mając na uwadze przeprowadzone i przeżyte w tym tygodniu adoracje Najświętszego Sakramentu pragnę wyrazić swoją ogromną wdzięczność wszystkim, którzy zaangażowali się w trwanie na modlitwie przed Jezusem w Najświętszym Sakramencie. Aby ten czas przyniósł nam jak największe owoce duchowe.
    Nabożeństwo czterdziestogodzinne w naszej Parafii, które zgodnie z kalendarzem Diecezji Ełckiej zostało wyznaczone na 14 – 15 stycznia zostaje przeniesione na wrzesień w związku z planowaną konsekracją Kościoła i Ołtarza Ofiarnego. Szczegóły będą podane później.
  5. W dniu dzisiejszym kończymy okres Bożego Narodzenia.
  6. Za tydzień, w niedzielę 17 stycznia przypada 18 rocznica śmierci Śp. + J. E. ks. bp. Edwarda Eugeniusza Samsela.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH W PARAFII RZYMSKOKATOLICKIEJ

P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO W KRASNOPOLU

11 – 17 STYCZEŃ 2021 R.

11 stycznia 2021 r. – poniedziałek:

Śp. + Czesław Siemienkiewicz

Pogrzeb Śp. + Eugeniusz Tadeusz Klocek

12 stycznia 2021 r. – wtorek:

Śp. + Jan Kowalczyk (30. dzień po śmierci)

13 stycznia 2021 r. – środa:

Śp. + Mieczysław Krzywicki

14 stycznia 2021 r. – czwartek

Godz. 6:30 – 7:30