about_small_1
Poniżej przedstawiamy ogólny harmonogram dla poszczególnych nabożeństw odbywających się w naszym kościele parafialnym w Krasnopolu.

Prosimy również o sprawdzania na bieżąco aktualności a w nich ogłoszeń parafialnych w których znajdują się informację o ewentualnych jednorazowych przesunięciach nabożeństw względem ogólnego harmonogramu.

W każdy czwartek od 6:30 do 7:25 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu

• Msza o godzinie 8:00
  • Msza o godzinie 10:00 (rodzice z dziećmi)
  • Msza południowa „Suma” o godzinie 12:00

Eucharystia codzienna

• Msza codzienna o 7:30
  • pierwszy piątek miesiąca – 7:30 oraz 17:00
  • maj – 17:00 (zamiast Mszy o 7:30)
  • październik – 17:00 (zamiast Mszy o 7:30)
  • grudzień – Msze roratne:
    wtorek, czwartek – 17:00 (zamiast Mszy o 7:30)
    sobota – 06:00 (zamiast Mszy o 7:30)

Niedzielne nabożeństwa

W naszej parafii przyjęte jest iż w pierwszą i ostatnią niedziele miesiąca Mszę Św. poprzedza nabożeństwo i tak:

• pierwsza Niedziela miesiąca: Niedziela Żywego Różańca wraz z adoracją Najświętszego Sakramentu (Adoracja wyłącznie w okresie od kwietnia do listopada w godzinach 10-12);
  • ostatnia Niedziela miesiąca: Wypominki;

Przed mszą św.

Zależnie od miesiąca i przypadających dla nich nabożeństw te odprawiane są 30 minut przed Mszą Św:

• Gorzkie Żale (Niedziele postu);
  • Droga Krzyżowa (piątki postu);