about_small_1
Poniżej przedstawiamy ogólny harmonogram dla poszczególnych nabożeństw odbywających się w naszym kościele parafialnym w Krasnopolu.

Prosimy również o sprawdzania na bieżąco aktualności a w nich ogłoszeń parafialnych w których znajdują się informację o ewentualnych jednorazowych przesunięciach nabożeństw względem ogólnego harmonogramu.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu 30min przed każdą Eucharystią.

• Msza o godzinie 8:00
  • Msza o godzinie 10:00 (rodzice z dziećmi)
  • Msza południowa „Suma” o godzinie 12:00

Eucharystia codzienna

• Msza codzienna w poniedziałek, środę, piątek o 17:00
  • Msza codzienna w wtorek, czwartek, sobotę o 08:00
  • pierwszy piątek miesiąca – 08:00 oraz 17:00
  • grudzień – Msze roratne:
    wtorek, czwartek – 17:00 (zamiast Mszy o 8:00)
    sobota – 06:00 (zamiast Mszy o 8:00)

Niedzielne nabożeństwa

W naszej parafii przyjęte jest iż w pierwszą i ostatnią niedziele miesiąca Mszę Św. poprzedza nabożeństwo i tak:

• pierwsza Niedziela miesiąca: Niedziela Żywego Różańca wraz z adoracją Najświętszego Sakramentu (Adoracja wyłącznie w okresie od kwietnia do listopada w godzinach 10-12);
  • ostatnia Niedziela miesiąca: Wypominki;

Przed mszą św.

Zależnie od miesiąca i przypadających dla nich nabożeństw te odprawiane są 30 minut przed Mszą Św:

• Gorzkie Żale (Niedziele postu);
  • Droga Krzyżowa (piątki postu);
  • nabożeństwo majowe;
  • nabożeństwa październikowe (Różaniec);
  • Spowiedź (przed każdą mszą św.);
  • Wystawienie Najświętszego Sakramentu (przed każdą mszą św.)

Adoracje nocne

Co miesiąc, w nocy z pierwszego piątku na pierwszą sobotę w naszym kościele jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z tego dobra. Adoracja rozpoczyna się Mszą Św. w pierwszy piątek miesiąca o 17:00 a kończy również mszą św w pierwszą sobotę miesiąca.