3 stycznia 2021 r.

1. Dziękuję za sprzątnięcie naszej Świątyni: Bogusławie Buziuk, p. Agnieszce Wichert, p. Henryce i Andrzejowi Karyckim.
  2. Przypominamy o przestrzeganiu zasad higieny sanitarnej w związku z pandemią koronawirusa.
  3. Jak wszyscy doskonale wiecie z powodu panującej pandemii koronawirusa liczba wiernych na Mszach Świętych zmalała. W konsekwencji niedzielna taca jest mniejsza, choć za każde dobro dziękuję!!!! Wydatki Parafii jednak pozostają te same, dlatego też jeżeli ktoś z radością w sercu chciałby wesprzeć swoją Parafię, to można to uczynić poprzez przelew na konto parafialne, którego numer jest na naszej stronie internetowej (zakładka KONTAKT). Niektórzy parafianie już odpowiedzieli na powyższą prośbę tj. p. Krystyna Michniewicz, p. Alicja i Krzysztof Dąbrowscy, p. Halina Pomian. Serdecznie dziękuję!!!
  4. Od 1 stycznia Msze Święte w dzień powszedni są odprawiane o godz. 7:30. W czwartki wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu będą w godz. 6:30 – 7:30. Dodatkowo w ramach przygotowań do konsekracji Kościoła i Ołtarza wprowadzamy adoracje Najświętszego Sakramentu w każdą sobotę w godz. 6:30 – 7:30. Jest to świetna okazja dla wielu ludzi, którzy mogą przed rozpoczęciem pracy spotykać się z Jezusem choćby na kilka czy kilkanaście minut.
    Na prośbę Księdza Biskupa Jerzego Mazura w związku z decyzją o przesunięciu wizyt duszpasterskich w naszej Parafii od poniedziałku (4 stycznia) do niedzieli (10 stycznia) będzie Adoracja Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie w następującym porządku:
    – w poniedziałek, wtorek i piątek od godz. 15:00 do godz. 17:00
    – w czwartek i sobotę od godz. 6:30 do godz. 7:30
    – w środę i niedzielę pomiędzy Mszami Świętymi czyli 9:00 – 10:00 i 11:00  –  12:00.
    Serdecznie zachęcam do skorzystania ze wspólnej modlitwy.
  1. W środę 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte w porządku niedzielnym. Ofiary na tacę przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny. Pod koniec pierwszej Mszy Świętej nastąpi poświęcenie kredy i kadzidła. Jak zawsze przygotowuje to p. Jacek nasz kościelny i ofiary składane są naszym podziękowaniem za jego posługę w naszej Parafii. tego dnia uczestnictwo we Mszach Świętych obowiązkowe.
  2. W następną niedzielę Święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.
  3. Jestem wielce rad, że prace remontowe plebanii dalej postępują. W tym tygodniu swoją pomoc ofiarowali p. Piotr Gwiazdowski, p. Grzegorz Ambrosiewicz wraz z synami Damianem i Rafałem, p. Romuald Sosnowski, p. Łukasz Daniłowicz, p. Karol Daniłowicz, p. Wojciech Puczyłowski. Składam wielkie podziękowania!!!!!!!

Intencje Mszy Świętych w Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Przemienienia Pańskiego w Krasnopolu

4 – 10 styczeń 2021 r.

4 STYCZNIA 2021 r. – PONIEDZIAŁEK:

Śp. + Władysława, Jan, Adam z rodziny Jarmołowicz

Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu

5 STYCZNIA 2021 r. – WTOREK:

Śp. + Franciszka (intencja od Bogdana Łukaszewicza z rodziną)

6 STYCZNIA 2021 r. – ŚRODA: UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

Śp. + Czesław Wasilczyk (10. rocznica śmierci)

Śp. + Halina Skindzier (8. rocznica śmierci)

Śp. + Edward Skindzier

Godz. 9:00 – 10:00