OGŁOSZENIA PARAFIALNE

17.11.2019r.

 

  1. Bardzo dziękujemy następnym osobom za przygotowanie świątyni.
  2. 22 listopada 2019 r. w czwartek przypada wspomnienie Św. Cecylii patronki śpiewu kościelnego. Tego dnia wyrażamy naszą wdzięczność naszemu organiście p. Mirosławowi Żukowskiemu. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Dziś też poświęcimy opłatki na Boże Narodzenie, które jak zawsze do parafian dostarczy p. Mirosław. Ofiary składane niech będą naszym szczerym i hojnym wyrazem wdzięczności.
  3. W Gminnym Centrum Czytelnictwa i Kultury w Krasnopolu dnia 26 listopada 2019 r. odbędzie się bezpłatne komputerowe badanie wzroku. Szczegóły na plakacie.
  4. Pragnę poinformować, że budowa ganku przy plebanii jest realizowana dzięki ofiarności parafian i gości. W piątek zostały zamontowane okna i drzwi co polepsza funkcjonowanie budynku szczególnie w zimę. Ofiary złożone 1 listopada wyniosły 2760,00 złotych a w Dzień Zaduszny 1040,00 złotych, razem 3800,00 złotych. Doceniam ten dar tym bardzie, iż w tym czasie mieliście spore wydatki związane z Uroczystością Wszystkich Świętych. Bardzo za ten dar dziękuję.
  5. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii odbędą się w dniach 29 listopada – 1 grudnia 2019 r. (piątek, sobota, niedziela). Rekolekcje przeprowadzi w mocy Ducha Świętego Ks. Dariusz Konopka. Bardzo proszę o modlitwę w intencji owocnych rekolekcji i za Ks. rekolekcjonistę.
  6. Za tydzień ostatnia niedziela roku kościelnego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
  7. Zaproszenie na film „Nieplanowane”.
  8. Przypominamy i zachęcamy wszystkie sołectwa należące do naszej parafii i Gminy o organizowanie spotkań w celu omówienia ważnych spraw związanych z godnym przygotowaniem Dożynek Diecezjalnych.
Grupa dyskusyjna: