10.11.2019r.

1. Bardzo dziękujemy następnym osobom za przygotowanie świątyni – p. Ewie Paszkiewicz i p. Lidii Milewskiej.
  2. Dzisiaj w niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – puszka przed kościołem na ten cel – dziękujemy za ofiarność.
  3. Jutro 11 listopada 2019r. Narodowe Święto Niepodległości – w naszym kościele Msze Święte o godz. 9:00 i 12:00. Po Mszy Świętej o godzinie 9:00 odbędzie się złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przed pomnikiem Stulecia Odzyskania Niepodległości. Zachęcamy do licznego udziału w jakichkolwiek formach obchodów ku czci Niepodległej. Pamiętajmy o wywieszeniu flag narodowych na naszych domach i ulicach.
  4. Bardzo dziękuję wszystkim za udział w modlitwach za zmarłych w ramach wypominek jednorazowych.
  5. W Gminnym Centrum Czytelnictwa i Kultury w Krasnopolu dnia 26 listopada 2019r. odbędzie się bezpłatne komputerowe badanie wzroku. Szczegóły na plakacie.
  6. Bardzo dziękuję p. Romualdowi Sosnowskiemu i p. Stanisławowi Grabowskiemu za montaż baneru poświęconego bohaterom Powstania Sejneńskiego, który został zawieszony na szczycie domu rekolekcyjnego – wszystko ku uczczeniu 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.