OGŁOSZENIA PARAFIALNE

24.11.2019r.

 

  1. Bardzo dziękujemy następnym osobom za przygotowanie świątyni.
  2. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii odbędą się w dniach 29 listopada – 1 grudnia 2019 r. (piątek, sobota, niedziela). Rekolekcje przeprowadzi w mocy Ducha Świętego Ks. Dariusz Konopka. Bardzo proszę o modlitwę w intencji owocnych rekolekcji i za Ks. rekolekcjonistę. Msze Święte w piątek i sobotę będą odprawiane o godz. 8:00, 12:00 i 16:00. W niedzielę jak zawsze 9:00 i 12:00. Spowiedź Święta, w piątek i sobotę, ok. 15 minut przed każdą Mszą Świętą.
  3. Przypominamy i zachęcamy wszystkie sołectwa należące do naszej parafii i Gminy o organizowanie spotkań w celu omówienia ważnych spraw związanych z godnym przygotowaniem Dożynek Diecezjalnych.
  4. Szanowni mieszkańcy Gminy Krasnopol Wójt Gminy Krasnopol informuje, że w dniu 29 listopada 2019 r. (sobota) o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Gminnego Centrum Czytelnictwa i Kultury w Krasnopolu (parter) odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące dofinansowania zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznych na potrzeby własne mieszkańców gminy. Jednocześnie Wójt Gminy Krasnopol informuje, że do dnia 6 grudnia 2019 r. będzie prowadzony nabór deklaracji zainteresowanych mieszkańców udziałem w projekcie pozwalającym na dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych.
  5. Od przyszłej niedzieli zaczynamy adwent. Msze Święte Roratnie w naszej parafii będą odprawiane we wtorki, czwartki i soboty. We wtorki i czwartki o godz. 17:00, a w soboty o godz. 6:00 rano. Pamiętajmy wszyscy, nie tylko dzieci, o lampionach.

 

Grupa dyskusyjna: