1. Bardzo dziękuję za przygotowanie naszej świątyni na niedzielę i cały tydzień – dla p. Doroty Olechna, p. Elżbiety Koronkiewicz, p. Pauliny Klim oraz dla p. Roberta Koronkiewicza.
  2. Jest jeszcze czas na decyzje aby skorzystać z daru pielgrzymowania do Wilna i na Jasną Górę. Zachęcamy z całego serca.
  3. Przypominamy, że 16 lipca ( wtorek ) w naszej przychodni lekarskiej odbędą się badania USG DOPPLERA przepływów szyjnych i kończyn, USG tarczycy nerek oraz innych narządów. Bliższe informacje w przychodni.
  4. 20 lipca 2019r ( sobota  ) odbędzie się XII Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Sanktuarium w Rajgrodzie.
  5. Bardzo dziękuję za ogromną pomoc w pracach remontowych przy plebanii – dla p. Leona Daniłowicza i jego syna Tomasza. dla p. Grzegorza Daniłowicza ( którzy też użyczyli swój ciężki sprzęt do pracy ), dla p. Piotra Gwiazdowskiego, dla p. Romualda Sosnowskiego, dla p. Pawła Paszkiewicza ( naszego kleryka ), dla p. Karola Marzec oraz dla p. Adriana Paszkiewicza – który użyczył swój sprzęt do burzenia betonu. Szczególne podziękowania dla p. Marcina Bednarskiego  i za jego radosną dyspozycyjność w służbie dla naszej parafii.
  6. Zapowiedzi  – Michał Staniszewski, kawaler, zam w parafii p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie oraz Marta Siemienkiewicz, panna, zam. w parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Krasnopolu – zapowiedź pierwsza.
  7. Bardzo dziękuję za dzisiejsze ofiary na rzecz przyjęcia naszych pielgrzymów. Dziękuję za wcześniejsze ofiary na ten cel. Bardzo prosimy parafian aby kto może i ma takie pragnienie aby przygotować ciasta na kolację i śniadanie dla naszych pielgrzymów i prosimy przynosić to wszystko do naszego domy rekolekcyjnego. Kto chciałby pomóc przy pomóc przy służbie już w domu rekolekcyjnym po przyjściu pielgrzymów to też zapraszamy.
  8. Rozpoczynają się też rekolekcje dla małżeństw i rodzin i proszę o modlitwę w ich intencji. W tych dwutygodniowych rekolekcjach też biorą udział małżeństwa z naszej parafii.
  9. Eucharystie w dni powszednie są celebrowane rano o godz. 8.00.

 

Grupa dyskusyjna: