1. Dziękuję za przygotowanie naszej świątyni do niedzieli i całego tygodnia –  dla p. Bożeny Luty, p. Alicji Luty i dla p. Teresy Balewicz. Bardzo proszę aby mężczyźni z tej części parafii, która sprząta kościół w tygodniu wykaszarkami zadbali o wygląd terenu ogrodu przy plebanii.
  2. Cały czas zachęcamy do pójścia na pielgrzymkę czy to do Wilna lub na Jasną Górę.
  3. Przypominamy, że organizowany jest wyjazd do Wilna 24 lipca 2019r na przywitanie pielgrzymów wchodzących do Wilna i do Ostrej Bramy. Szczegóły są nam znane i są też podane na naszej stronie internetowej.
  4. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 10.00 do godz. 12.00.
  5. W czwartek 11 lipca 2019r mamy Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej.
  6. W piątek 12 lipca – wspomnienie współpatrona diecezji ełckiej św. Brunona z Kwerfurtu bpa i męczennika – modlimy się szczególnie za wspólnotę Kościoła Diecezji Ełckiej.Jest to też drugi piątek miesiąca i modlimy się tego dnia za borykających się z problemami uzależnień i za rozbite małżeństwa. Ten dzień to Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej.
  7. W sobotę 13 lipca 2019r Diecezjalne spotkanie teściowych w Lipsku. Zachęcamy do rodzinnych wyjazdów tego dnia do Lipska.
  8. W przyszłym tygodniu 15 lipca będziemy gościć pielgrzymów zdążających do Wilna. Taca za tydzień będzie przeznaczona na przyjęcie części pielgrzymów tutaj w ramach naszego tzw. Domu Rekolekcyjnego. Wszystko mniej więcej jak co roku – bardzo proszę we wtorek 9 lipca o godz. 18.00 o spotkanie na plebanii zelatorek i zelatora Żywego Różańca, połowę pary animatorskiej naszego Kręgu DK, osobę odpowiedzialną za Dzieło Nieustającej Nowenny Uczniów Jezusa oraz Kręgu Biblijnego i jednego z szafarzy w celu omówienia przygotowania do przyjęcia pielgrzymów.
  9. Do nabycia już jest 'MARTYRIA”.
  10. Dnia 9 lipca 2019r w Gminnym Centrum Czytelnictwa i Kultury w Krasnopolu odbędą się bezpłatne komputerowe badania wzroku. Szczegóły na plakacie w kruchcie naszej świątyni.                Zaś 16 lipca 2019 – wtorek – w naszej przychodni lekarskiej odbędą się badania USG DOPPLERA przepływów szyjnych i kończyn, USG tarczycy, nerek oraz innych narządów. Bliższe informacje w przychodni.
  11. Dziękuję dla p. Romualda Sosnowskiego za wykoszenie trawy wokół naszej świątyni.

 

 

 

Grupa dyskusyjna: