OGŁOSZENIA PARAFIALNE

01.03.2020 r.

 

 1. Bardzo dziękujemy za przygotowanie świątyni dwa tygodnie temu następującym osobom: p. Krystynie Tarleckiej, p. Urszuli Tarleckiej, p  Milenie Terleckiej, p. Sylwii Iwanow, a wczoraj P. Jadwidze Tylman, p. Grażynie Sokołowskiej, p. Bogumile Żukowskiej.
 2. Zachęcamy do nabywania Martyrii oraz innych czasopism katolickich.
 3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
 4. Kolęda w tym tygodniu:
 • Poniedziałek (02.03.) od godz. 9:30 – Krasnopol, ul. 1 Maja (od Państwa Buziuk)
 • Wtorek (03.03.) od godz. 9:30 – Krasnopol, ul. Wojska Polskiego (od Urzędu Gminy do skrzyżowania z ulica Polną obie strony)
 • Środa (04.03.) od godz. 9:30 – Krasnopol, ul. Wojska Polskiego (od Państwa Bućkun do skrzyżowania z ul. Polną)
 • Czwartek (05.03.) – przerwa (odwiedziny chorych)
 • Piątek (06.03.) – przerwa (odwiedziny chorych)
 • Sobota (07.03.) – przerwa (odwiedziny chorych).
  Harmonogram kolędy zamieszczony jest na naszej parafialnej stronie internetowej.
 1. W związku z pogrzebem Śp. + Bożeny Przekopskiej – data jest jeszcze nieznana – już dziś informuję o ewentualnej zmianie przebiegu kolędy w tym tygodniu lub przesunięciu odwiedzin chorych. Informacje o ewentualnych zmianach będą zamieszczone na naszej parafialnej stronie internetowej lub w inny sposób.
 2. Parafia wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich „Afrodyta” ogłaszają konkurs na palmy wielkanocne. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym konkursie, który daje nam możliwość integracji naszej wspólnoty. Zaproszenie kierowane jest do osób indywidualnych jak też grup społecznych i formacyjnych jak np. nauczyciele, strażacy, urzędnicy, uczniowie, grupy duszpasterskie itp.
 3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych, a więc w Drodze Krzyżowej (każdy piątek godz. 16:20) i Gorzkich Żalach (niedziela 8:30). Za udział w Gorzkich Żalach można we wszystkich kościołach w Polsce uzyskać raz w tygodniu w okresie Wielkiego Postu Odpust Zupełny pod zwykłymi warunkami.
 4. Za tydzień w II Niedzielę Wielkiego Postu Niedziela Ad Gentes – ofiary do puszek na to dzieło.
 5. Codziennie Msza Święta o godzinie 8:00 z wyjątkiem piątku o godzinie 17:00.
 6. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii w tym roku odbędą się w dniach 20-22 marca 2020 r.

 

Grupa dyskusyjna: