6 grudnia 2020 r.

1. Dziękuję za sprzątnięcie naszej Świątyni: p. Renacie Abramowicz i Gabrieli Maciejko.
  2. Są do nabycia „Kalendarze Miłosierdzia” w cenie 15 złotych oraz do nabycia świece wigilijne w cenie mała 6 zł., a duża 15 zł.
  3. Przypominamy o przestrzeganiu zasad higieny sanitarnej w związku z pandemią koronawirusa. W naszej Świątyni w Eucharystiach może uczestniczyć ok. 25 osób.
  4. Jak wszyscy doskonale wiecie z powodu panującej pandemii koronawirusa liczba wiernych na Mszach Świętych zmalała. W konsekwencji niedzielna taca jest mniejsza, choć za każde dobro dziękuję!!!! Wydatki Parafii jednak pozostają te same, dlatego też jeżeli ktoś z radością w sercu chciałby wesprzeć swoją Parafię, to można to uczynić poprzez przelew na konto parafialne, którego numer jest na naszej stronie internetowej (zakładka KONTAKT). Niektórzy parafianie już odpowiedzieli na powyższą prośbę tj. p. Małgorzata Ewa Puza, p. p. Anna i Mieczysław Paszkiewicz, p. Karol Daniłowicz, p. p. Zofia i Czesław Szmajda, p. Teresa Dargiewicz. Serdecznie dziękuję!!!
  5. Dziś ofiary do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  6. Bardzo przepraszam chorych z Krasnopola, których miałem odwiedzić w pierwszą sobotę grudnia (5 grudnia) ale nie odwiedziłem z racji duszpasterskich – uczynię to jutro w poniedziałek w godzinach południowych.
  7. W tym tygodniu będziemy przeżywać Rekolekcje Adwentowe od piątku 11 grudnia do niedzieli 13 grudnia. W piątek i sobotę Eucharystie o godz. 1000, 1200 i 1700. Spowiedź Święta przed każdą Mszą Świętą około 10 – 15 minut. W piątek i sobotę Rekolekcje przeprowadzi Ks. Adam Łosiewski, który posługuje w parafii w Sejnach. Bardzo proszę o modlitwę w intencji dzieła tych rekolekcji.
  8. Zapraszam na roraty, które przeżywamy we wtorki i czwartki o godz. 17:00, a w sobotę o godz. 6:00. W najbliższą sobotę, wyjątkowo z racji rekolekcji roraty odbędą się o godz. 17:00. Na roraty zapraszam dzieci i młodzież i dorosłych oczywiście z lampionami.
  9. Składam serdeczne podziękowanie p. Piotrowi Tomkiewiczowi za zaprojektowanie i zorganizowanie baneru i roll-up’u adwentowego.

Intencje Mszy Świętych w Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Przemienienia Pańskiego w Krasnopolu

7 grudnia – 13 grudnia 2020 r.

7 grudnia – poniedziałek:

Śp. + Anna i Jan Stawieccy

8 grudzień – wtorek:

Śp. + Czesława Mazelewska (4 miesiąc po  śmierci)

9 grudzień – środa:

Śp. + Ryszard Kordowski

Śp. + Józef i Helena Kordowscy

10 grudzień – czwartek:

Godz. 16:00 – 16:55

Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu

Śp. + Anna Butkiewicz  (intencja od p. Leokadii Daniłowicz)

11 grudzień – piątek:  REKOLEKCJE ADWENTOWE