OGŁOSZENIA PARAFIALNE

08.12.2019r.

 

  1. Bardzo dziękujemy następnym osobom za przygotowanie świątyni – p. Lucjanowi Staniszewskiemu, p. Annie Staniszewskiej, p. Weronice Staniszewskiej i p. Julii Staniszewskiej. Składam serdeczne podziękowania mieszkańcom kolonii Krasnopol za cmentarzem i mieszkańcom Smolanego Dębu za opiekę nad świątynią. Od najbliższej soboty dyżur przejmują kolonia pod Złobinem.
  2. Msze Święte Roratnie w naszej parafii są odprawiane we wtorki, czwartki i soboty. We wtorki i czwartki o godz. 17:00, a w soboty o godz. 6:00 rano. Pamiętajmy wszyscy, nie tylko dzieci, o lampionach. Frekwencja na Roratach jest duża i daje wiele radości, chociaż dzieci powinno być więcej.
  3. Dziś ofiary do tzw. puszek „Na fundusz pomocy Kościołowi na wschodzie”.
  4. Zachęcamy do nabywania świec z Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom z akcji ogólnopolskiej Caritas. Nasza parafia ma do rozprowadzenia świece w cenie 5 złotych za sztukę.
  5. Bardzo dziękuję wszystkim dobroczyńcom parafii.
  6. 13 grudnia w piątek – Dzień Pamięci Ofiar Stanu Wojennego (1981 r.)
  7. Składam ogromne podziękowania wszystkim diakoniom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie naszych rekolekcji adwentowych tj. Panu Mirosławowi Żukowskiemu, naszym szafarzom i całej służbie liturgicznej. Wszystkim nauczycielom i wychowawcom, którzy byli na Mszy Świętej w piątek wraz z uczniami naszej szkoły dziękuję za opiekę i świadectwo wiary. Dziękuję również Pani Wandzie Sosnowskiej, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich „Afrodyta” oraz rodzinie Państwa Staniszewskich za pomoc w gościnnym przyjęciu naszych kapłanów i Księdza rekolekcjonisty. Wdzięczność okazuję p. Bożenie i Piotrowi Tomaszewskim za organizację podziękowań Księdzu rekolekcjoniście oraz wszystkim za dar modlitwy.
  8. Przed naszym ołtarzem widzimy piękną dekorację adwentową, którą przygotowali p. Krzysztof Stefański, p. Marek Stroczkowski i p. Marzena Sosnowska – wielkie dzięki.
  9. Za tydzień 15 grudnia 2019 r. OSP w Krasnopolu będzie obchodzić 90. Rocznicę swego istnienia. Uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą w naszym kościele o godz. 9:00. Po Eucharystii odbędzie się poświęcenie nowego samochodu pożarniczego. Zapraszamy na tę uroczystość.

 

 

 

 

 

Grupa dyskusyjna: