• Bardzo dziękuję za sprzątanie świątyni – p. Beata Suchowolec
  • W środę 6 marca rozpoczynamy Wielki Post ( okres 40 dni przygotowania paschalnego ). Obowiązuje post ścisły tego dnia. Tradycyjnie dokonamy poświęcenia i pokutnego posypania głów wiernych popiołem.
  • W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca.
  • Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Sprawy trzeźwości są jedną z form pokuty kościelnej. Zachęcamy do pokuty i modlitwy o trzeźwość oraz składania i odnawiania przyrzeczeń trzeźwościowych.
  • Nabożeństwa pasyjne w naszej parafii – Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 1630 po czym będzie celebrowania Eucharystia. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 830. Za udział w Gorzkich Żalach można we wszystkich kościołach w Polsce uzyskać raz w tygodniu w okresie Wielkiego Postu odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  • Jutro w poniedziałek święto św. Kazimierza Królewicza – pamiętamy o solenizantach. Jest tez patronem dwojga narodów Polski i Litwy. Relikwie św. Kazimierza znajdują się w Katedrze Wileńskiej w Wilnie a więc w miarę blisko nas.
  • W piątek 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet i chciejmy naszą modlitwą podziękować za ich dar i prośmy aby nieustannie odkrywały w sposób właściwy swój charyzmat.
  • Pozdrowienia dla wszystkich parafian od p. Anny Butkiewicz z Krasnego, która w tym roku obchodzi 102 rocznicę urodzin.
  • 19 marca dzień św. Józefa i twego dnia nasz były proboszcz Ks. Kan Józef obchodzi dzień swoich urodzin i imienin i ustalone jest, że tego dnia w Jeleniewie o godz. 1700 będzie odprawiona Eucharystia w Jego intencji z naszym udziałem.