17 KWIECIEŃ 2022 R.

1. Dziś poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Trwamy w radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Msze Święte w naszej świątyni według porządku niedzielnego.
  2. Ofiary składane dzisiaj na tacę stanowią wsparcie dla katolickich uczelni i wydziałów teologicznych w Polsce. Dziękujemy za zrozumienie i okazaną pomoc.
  3. Serdeczne słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie celebracji Triduum Paschalnego tj. Służbie Liturgicznej Ołtarza i Diakonii Muzycznej. Bardzo dziękuję za udekorowanie naszej świątyni: p. Wandzie Sosnowskiej, p. Beacie Sosnowskiej, p. Anecie Kisiel, Weronice Siergiej, Wiktorii Wowak, p. Mirosławowi Żukowskiemu, p. Krzysztofowi Stefańskiemu, p. Stanisławowi Przekopskiemu, p. Robertowi Grzęda, p. Dariuszowi Wojciechowskiemu, Lucjanowi Staniszewskiemu, p. Kamilowi Juszkiewiczowi, p. Romualdowi Sosnowskiemu, p. Piotrowi Tomkiewiczowi, p. Mirosławowi Tomkiewiczowi, p. Marzenie Sosnowskiej. Za wszelką pomoc i okazane dobro niech Bóg wynagradza swoją łaską!!!!
  4. W przyszłą niedzielę przypada druga niedziela Wielkanocna, czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy serdecznie do udziału w celebracji Eucharystii, aby wypraszać Bożego miłosierdzia dla nas i całego świata. O godz. 15.00 w naszej świątyni wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do miłosierdzia Bożego. Będzie to także Niedziela Modlitwy za Kierowców.
  5. Dziękujemy za przygotowanie naszej Świątyni: p. Małgorzacie Leszczyńskie, p. Justynie Krywanis, p. Helenie Myszczyńskiej, p. Kamili i Wiktorii Hołdyńskim, p. Bronisławowi Andruszkiewiczowi. Na tym chrześcijanie z Kolonii pod Żłobinem kończą swój dyżur. Od najbliższej soboty opiekę nad Świątynią przejmują chrześcijanie z Kolonii Bursynowizna i ze Smolanego Dębu.
  6. Z racji Oktawy Wielkanocnej w najbliższy piątek post nie obowiązuje.
  7. W naczyniu ceramicznym jest Woda Święcona, która zachęcam wziąć do domu.
  8. W czwartek, 21 kwietnia 2022 r., o godz. 19:00, w Gminnym Centrum Czytelnictwa i Kultury w Krasnopolu odbędzie się trzecie spotkanie synodalne. Zapraszam wszystkich chętnych!!!
  9. Ogromne podziękowania wszystkim, którzy nadesłali lub osobiście złożyli życzenia naszej parafialnej wspólnocie.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH W PARAFII RZYMSKOKATOLICKIEJ

P. W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO W KRASNOPOLU

19 – 24 kwiecień 2022 R.

19 kwiecień 2022 r. – wtorek:

Śp. + Eugeniusz i Władysława Przekopscy

Śp. + Adam Orzechowski (intencja od całej rodziny)

20 kwiecień 2022 r. – środa:

Śp. + Stanisława (22. rocznica śmierci) i za zmarłych z rodziny Rydzewskich

Śp. + Aleksander, Wiktor, Ryszard, Krystyna

Śp. + Antoni Kimszal (5. rocznica śmierci)

Śp. + Jarosław Kimszal

21 kwiecień 2022 r. – czwartek: