13 czerwiec 2021 r.

1. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszej świątyni – p. Małgorzacie Siergiej, p. Andrzejowi Kierowskiemu, p. Wiesławowi Hałaburdzie. Zaś p. Romualdowi Sosnowskiemu za wykoszenie trawy wokół Świątyni.
  2. Przypominam i z całego serca zapraszam na czwartkowe i sobotnie adoracje Najświętszego Sakramentu, które odbywają się od godz. 6:30 do 7:30. Korzystajcie z daru obcowania z Bogiem sam na sam. Niech też ten czas będzie wzmożoną modlitwą o łaski potrzebne nam wszystkim byśmy się dobrze przygotowali do konsekracji naszej Świątyni, aby wszystkie działania jakie podejmujemy były prowadzone ręką Bożą.
  3. Nadal trwamy w nabożeństwach czerwcowych do udziału w których zachęcam codziennie przed Mszą Świętą poranną w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu między 7:00 a 7:30.
  4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Ełku.
  5. W poniedziałek, 14 czerwca, obchodzić będziemy Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady.
  6. Pragnę gorąco podziękować za złożone ofiary na tacę w Uroczystość Bożego Ciała. Dzięki Waszej hojności, w dużej mierze mogliśmy pokryć koszty sprzętu nagłaśniającego naszej diakonii muzycznej.
  7. Zespół Szkół Sióstr Salezjanek przy ul. Sejneńskiej w Suwałkach prowadzi nabór na rok szkolny 2021/2022 – do VI Liceum Ogólnokształcącego na profil humanistyczny – z rozszerzonym j. polskim, j. angielskim i historią oraz – do Technikum nr 5,  kształcącym w zawodzie technik organizacji turystyki z rozszerzonym j. angielskim. Szkoły są bezpłatne i uczestniczą w elektronicznym systemie rekrutacji. To co wyróżnia tę Szkołę wśród innych szkół, to duch salezjański św. Jana Bosko!
  8. Urząd Gminy Krasnopol zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców Gminy Krasnopol, aby chętnie przystąpili do spisu powszechnego.
  9. Od niedzieli 20 czerwca br. zostaje zdjęta  dyspensa od obowiązku uczestnictwa w Eucharystii w niedziele i dni świąteczne.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH W PARAFII RZYMSKOKATOLICKIEJ

P. W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO W KRASNOPOLU

14 – 20 CZERWCA 2021 R.

14 czerwca 2021 r. – poniedziałek:

Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo czerwcowe

Śp. + Regina Ferens (7. miesiąc po śmierci)

Dziękczynna z prośbą o Boże Dary dla uczestników pogrzebu Śp. + Adama Orzechowskiego

15 czerwca 2021 r. – wtorek:

Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo czerwcowe

Śp. + Henryk Kłaczkowski (7. miesiąc po śmierci)

Śp. + Anna, Janusz i Wacław z rodziny Kłaczkowskich

Śp. + Damian Balewicz (4. miesiąc po śmierci)