4 kwiecień 2021 r. – WIELKANOC

1. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszej Świątyni. Imiennie podziękuję za tydzień.
  2. Zachęcamy do nabywania Martyrii oraz innych czasopism katolickich.
  3. Składam serdeczne i ogromne podziękowania wszystkim za przygotowanie Triduum Paschalnego. Szczególne podziękowania osobom, które przygotowały dekoracje Paschalne – p. Lilianie i Wiesławowi Frydrych, firma „ Drewtarg” – za materiał z na konstrukcję dekoracji. Pomysłodawcom p. Marzenie Sosnowskiej i p. Beacie Sosnowskiej i tym, którzy pomagali bardzo mocno – p. Krzysztof Stefański, p. Mirosław Żukowski, p. Lucjan Staniszewski, p. Romuald Sosnowski, p. Jadwiga Sosnowska, p. p. Robert i Edyta Grzęda, p.p. Albert i Agnieszka Rydzewscy, p. Wojciech Puczyłowski waz z synem, p. Piotr Tomkiewicz, p. Henryk Hołubowicz. Podziękowania wręcz śpiewające dla naszej wspaniałej diakonii muzycznej. (p. Mirosław, p. Marzena, p. Beata i p. Jolanta)
  4. Jutro Poniedziałek Wielkanocny – Msze Święte jak w każdą niedzielę.
  5. W następną niedzielę Uroczystość Miłosierdzia Bożego.
  6. Bardzo dziękujemy wszystkim instytucjom, organizacjom oraz osobom indywidualnym za przesłane życzenia.
  7. Życzenia od Ks. proboszcza.
  8. Grupa PRZYJACIELE MARYI spotyka się w najbliższy piątek 9 kwietnia 2021 o godz. 18.30 w Domu Rekolekcyjnym. Proszę zabrać ze sobą Traktat o nabożeństwie do NMP.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH W PARAFII RZYMSKOKATOLICKIEJ

P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO W KRASNOPOLU

6 – 11 KWIETNIA 2021 R.

6 kwietnia 2021 r. – wtorek:

Śp. + Konstanty Kamiński (intencja od córki Bożeny Wasilewskiej)

7 kwietnia 2021 r. – środa:

Śp. + Edward Skindzier (23. rocznica śmierci)

Śp. + Halina

8 kwietnia 2021 r. – czwartek

Godz. 6:30 – 7:30

Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu

Śp. + Czesława Mazelewska (8. miesiąc po śmierci)