19.01.2020 r.

1. Bardzo dziękujemy Pani Krystynie Skindzier, Pani Anecie Czeszkiewicz, Pani Renacie Urynowicz i Panu Jerzemu Krzywickiemu za przygotowanie świątyni.
  2. Trwamy w Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  3. We wtorek 21 stycznia przypada Dzień Babci, a w środę 22 stycznia Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w swych modlitwach.
  4. W środę 22 stycznia obchodzimy 17. rocznicę śmierci Śp. + ks. kan. Albina Grajewskiego byłego proboszcza naszej Parafii.
  5. 25 stycznia swoje urodziny i imieniny obchodzi Kleryk Paweł Paszkiewicz.
  6. Prosimy o modlitwę za rekolekcje dla małżeństw Domowego Kościoła, które prowadzi Proboszcz Ksiądz Krzysztof Mulewski, aby były Bożym dziełem. Wspierajcie też swoją modlitwą ich pobyt w Ziemi Świętej i powrót.
    Ksiądz Krzysztof przesyła pozdrowienia dla nas wszystkich z Ojczyzny Jezusa i dziękuje za wsparcie modlitewne.
  7. Do dnia 3 lutego 2020 r. w sprawach związanych z pogrzebem oraz z udzieleniem wiatyku proszę zgłaszać się do Pana Mirosława Żukowskiego, za pośrednictwem którego umożliwiony będzie kontakt ze stosownym kapłanem.
    W sprawach liturgii dotyczących zmian (czyt. rozszerzenia) w przyjętych intencjach, dodatkowych prośbach modlitewnych w nagłych przypadkach proszę się zgłaszać do Pana Krzysztofa Stefańskiego.
    Kwestie administracji parafialnej i prowadzenia kancelarii parafialnej powierzone są Pani Marzenie Sosnowskiej.
    Kontakty telefoniczne do wyżej wymienionych osób są podane na naszej parafialnej stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń.