OGŁOSZENIA PARAFIALNE

19.01.2020 r.

 1. Bardzo dziękujemy Pani Krystynie Skindzier, Pani Anecie Czeszkiewicz, Pani Renacie Urynowicz i Panu Jerzemu Krzywickiemu za przygotowanie świątyni.
 2. Trwamy w Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
 3. We wtorek 21 stycznia przypada Dzień Babci, a w środę 22 stycznia Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w swych modlitwach.
 4. W środę 22 stycznia obchodzimy 17. rocznicę śmierci Śp. + ks. kan. Albina Grajewskiego byłego proboszcza naszej Parafii.
 5. 25 stycznia swoje urodziny i imieniny obchodzi Kleryk Paweł Paszkiewicz.
 6. Prosimy o modlitwę za rekolekcje dla małżeństw Domowego Kościoła, które prowadzi Proboszcz Ksiądz Krzysztof Mulewski, aby były Bożym dziełem. Wspierajcie też swoją modlitwą ich pobyt w Ziemi Świętej i powrót.
  Ksiądz Krzysztof przesyła pozdrowienia dla nas wszystkich z Ojczyzny Jezusa i dziękuje za wsparcie modlitewne.
 7. Do dnia 3 lutego 2020 r. w sprawach związanych z pogrzebem oraz z udzieleniem wiatyku proszę zgłaszać się do Pana Mirosława Żukowskiego, za pośrednictwem którego umożliwiony będzie kontakt ze stosownym kapłanem.
  W sprawach liturgii dotyczących zmian (czyt. rozszerzenia) w przyjętych intencjach, dodatkowych prośbach modlitewnych w nagłych przypadkach proszę się zgłaszać do Pana Krzysztofa Stefańskiego.
  Kwestie administracji parafialnej i prowadzenia kancelarii parafialnej powierzone są Pani Marzenie Sosnowskiej.
  Kontakty telefoniczne do wyżej wymienionych osób są podane na naszej parafialnej stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń.
Grupa dyskusyjna: