OGŁOSZENIA PARAFIALNE

12.01.2020 r.

  1. Bardzo dziękujemy Kolonii pod Żłobinem za opiekę nad Świątynią. I od najbliższej soboty dyżur przejmują mieszkańcy Żłobina. Bardzo proszę o informowanie mnie za każdym razem kiedy dana miejscowość lub kolonia kończy swój dyżur.
  2. Kolęda w tym tygodniu: poniedziałek 13 stycznia 2020 r. od godz. 9:30 – Aleksandrowo.
  3. „Martyria” – proszę nabywać.
  4. 17 stycznia 2020 r. – XXIII Dzień Judaizmu. Tego dnia też obchodzimy 17. rocznicę śmierci Śp. + J. E. ks. bp Edwarda Eugeniusza Samsela.
  5. W ostatnich dniach nieznani sprawcy zbeszcześcili pomnik Św. Jana Pawła II stojący przed naszą świątynią. Został zniszczony pastorał w formie krzyża. Część pastorału z pasyjką odnaleziono w pobliżu kapliczki z Panem Jezusem. Jest to smutne, że komukolwiek przyszedł do głowy taki chamski pomysł. Apeluję do rodziców i całych rodzin abyście odpowiednio i mądrze formowali i uczyli Wasze dzieci szacunku do miejsc i rzeczy dla nas Świętych. Jednocześnie bardzo dziękujemy Policjantom z Komendy Powiatowej w Sejnach za bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do naszego zgłoszenia. Szczególne podziękowania kierujemy do st. post. Edyty Wiżlańskiej, st. post. Rafała Walendzewicza, asp. Pawła Sobola, post. Kamili Leszczyńskiej.
  6. 17 stycznia 2020 r. w piątek, jak już ogłaszałem wyjeżdżam do Ziemi Świętej by posługiwać w ramach rekolekcji dla małżeństw. Zapewniam, że wszystkie intencje i sprawy, które czcigodni parafianie mi przekazali oraz wszystkich Was jako parafian i całą wspólnotę zawierzę w tak ważnym miejscu jak ojczyzna Jezusa i Matki Bożej. Proszę o modlitwę za to dzieło aby było Bożym dziełem. Wspierajcie też swoją modlitwą naszą podróż, pobyt i powrót.
Grupa dyskusyjna: