OGŁOSZENIA PARAFIALNE

13 września 2020 r.

 1.  Dziękuję za sprzątnięcie naszej Świątyni p. Justynie Zawadzkiej, p. Iwonie Żegarskiej, p. Ignacemu Klepackiemu.
 2. Spotkanie młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w dniu dzisiejszym 13 września – niedziela po Eucharystii o godz. 12:00. Oczywiście najpierw spotykamy się na Eucharystii.
 3. W dniu dzisiejszym nastąpiło zaprzysiężenie Parafialnej Rady Ekonomicznej w składzie: p. Piotr Tomkiewicz. p. Krzysztof Michniewicz, p. Piotr Gwiazdowski, p. Ireneusz Ferens, p. Tomasz Daniłowicz, p. Radosław Sosnowski, p. Henryka Karycka, p. Przemysław Ćwikliński.
 4. Jutro 14 września Święto Podwyższenia Krzyża. Zachęcam do dalszego zatroskania o krzyże przydrożne.
 5. Rozpoczynamy Dni Kwartalne za dzieci, młodzież i wychowawców.
 6. Za tydzień odbędzie się zaprzysiężenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
 7. Przypominam, że 27 września w niedzielę będzie miała miejsce wizytacja kanoniczna J. E. Ks. bp. Jerzego Mazura w naszej Parafii.
 8. 15 września, wtorek, obchodzić będziemy Uroczystość Matki Bożej Bolesnej w ramach odpustu parafialnego. Msze Święte o godz. 9:00 i 17:00. Proszę o liczny i radosny udział wiernych naszej Parafii i naszych gości oraz odpowiedzialną służbę asysty procesji Eucharystycznej, która będzie podczas Mszy Świętej o godz. 17:00.

Po Mszy Świętej o godz. 17:00 wręczymy nagrodę za najlepszego witacza dożynkowego. Zapraszamy wszystkich, którzy zaangażowali się w to dzieło.

 1. 18 września w piątek Święto Świętego Stanisława Kostki – patrona Polski i polskiej młodzieży.
 2. Szczególnej modlitwie polecamy naszego kleryka Pawła, który 26 września będzie miał swoje obłóczyny, czyli założy sutannę jako strój duchowny.
 3. Zapowiedzi: Radosław Rydzewski, kawaler i Sylwia Żynda, panna, obydwoje zamieszkali w Parafii tutejszej – zapowiedź pierwsza.

 

Grupa dyskusyjna: