6 września 2020 r.

1.  Dziękuję za sprzątnięcie naszej Świątyni p. Justynie Zawadzkiej, p. Alicji Kasprzyk, p. Iwonie Luto, p. Barbarze Michniewicz, p. Annie Klepackiej, p. Ignacemu Klepackiemu.
  2. Spotkanie młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w dniu dzisiejszym 6 września – niedziela po Eucharystii o godz. 9:00. Oczywiście najpierw spotykamy się na Eucharystii.
  3. We wtorek 8 września Święto Narodzenia NMP (MB Siewnej) błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion na Mszy Świętej o godz. 8:00.
  4. Za tydzień zaprzysiężenie Parafialnej Rady Ekonomicznej.
  5. Przypominam, że 27 września w niedzielę wizytacja kanoniczna J. E. Ks. bp. Jerzego Mazura w naszej Parafii.
  6. Dziękuję wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób podjęli służbę wobec dzieła Dożynek Diecezjalnych Diecezji Ełckiej, które odbyły się wczoraj 5 września u nas w Krasnopolu.