OGŁOSZENIA PARAFIALNE

28 czerwca 2020 r.

  1. Dziękujemy za przygotowanie świątyni wczorajszym nowożeńcom i ich rodzinom.
  2. Do wtorku trwają jeszcze nabożeństwa czerwcowe i zachęcamy do udziału.
  3. Bardzo dziękuję p. Panu Romualdowi Sosnowskiemu, p. Ireneuszowi Ferens Radosławowi Sosnowskiemu wraz z synem Kubą, p. Krzysztofowi Lewandowskiemu  za dalsze prace przy tzw. „ogrodach watykańskich w Krasnopolu”.
  4. Dziś zbieramy ofiary do tzw. Puszek na Fundusz Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Ełckiej.
  5. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca – chorych odwiedzam zgodnie z harmonogramem.
  6. Jutro 29 czerwca – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  7. Podczas wakacji pamiętajmy nie ma urlopu od Pana Boga!!
  8. 29 czerwca swoje imieniny obchodzą: jeden z naszych szafarzy p. Piotr Gwiazdowski, p. Piotr Tomaszewski (połowa pary animatorskiej Kręgu DK Krasnopol), p. Piotr Tomkiewicz (diakonia komunikacji społecznej). Życzymy im wielu łask Bożych i trwania w łasce Chrystusa.
  9. Mając na uwadze pismo Ełckiej Kurii Diecezjalnej, proszę o dostosowywanie się do wymogów i obostrzeń sanitarnych w związku z epidemią, która wciąż trwa (w ostatnich dniach pojawiają się przypadki osób zarażonych w naszych powiatach) tj.: wierni w kościołach mają obowiązek zakrywać usta i nos podczas nabożeństw i modlitwy prywatnej. W kruchcie jest wyraźna i widoczna informacja o tym obowiązku.
  10. Modlimy się o Dary Ducha Świętego na czas wyborów.

 

Grupa dyskusyjna: