OGŁOSZENIA PARAFIALNE

14 czerwca 2020 r.

  1. Dziękujemy za opiekę nad Świątynią Klaudii Tomaszewskiej, p. Dominikowi Tomaszewskiemu, p. Marianowi Wierzbickiemu, p.p. Zdzisławowi i Bożenie Ćwiklińskim oraz ich córce p. Izabeli Ćwiklińskiej Bartosiewicz. Na tym swój dyżur kończą mieszkańcy Żubronajcia, a od najbliższej soboty przejmują dyżur mieszkańcy Jeglówka.
  2. Do czwartku włącznie nie ma Adoracji i nabożeństwa czerwcowego przed Eucharystią. Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa śpiewamy w ramach procesji Eucharystycznej, która przeżywamy po Mszy Świętej. Od piątku wracamy do Adoracji i nabożeństw przed Mszą Świętą.
  3. Bardzo dziękuję p. Romualdowi Sosnowskiemu i p. Przemysławowi Ćwiklińskiemu za niesamowitą troskę o piękny wygląd terenu wokół naszej Świątyni i plebanii. pragnę też podziękować naszej młodzieży klasy ósmej a więc: Marcie Rynkiewicz, Nicoli Olechna, Martynie Baluta, Bartoszowi Dąbrowskiemu, Karolowi Werelich, Jakubowi Sosnowskiemu, Jakubowi Korsakowskiemu, Michałowi Dabulis, Kacprowi Karłowicz, Cezaremu Siemienkiewicz i Jakubowi Milewskiemu. Podziękowania też składam p. Henrykowi Burzyckiemu za wypożyczenie sprzętu do prac ziemnych w ogrodzie.
  4. Zapowiedzi:

– Grzegorz Adam Sikora, kawaler, zamieszkały w Parafii p. w. Św. Jerzego w Starej Kościelnicy (Diecezja Elbląska) i Monika Sofińska, panna, zamieszkała w Parafii p. w. Nawiedzenia NMP w Sejnach a pochodząca z Parafii tutejszej – zapowiedź druga.

– Konrad Majka, kawaler, zamieszkały w Parafii p. w. Świętej Barbary w Turku (Diecezja Włocławska) i Magdalena Nowalska, panna, zamieszkała w Parafii p. w. Przemienienia Pańskiego w Krasnopolu – zapowiedź pierwsza.

  1. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie procesji Bożego Ciała. Imiennie podziękuję za tydzień. W najbliższy czwartek o godzinie 19:00 zakończenie Oktawy Bożego Ciała i procesji Eucharystycznej. Tego dnia odbędzie się błogosławieństwa wianków oraz dzieci.
  2. W najbliższy piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia post od pokarmów mięsnych nie obowiązuje zgodnie z KPK.

 

 

 

Grupa dyskusyjna: