OGŁOSZENIA PARAFIALNE

24 maja 2020 r.

  1. Bardzo dziękuję p. Sabinie Ćwiklińskiej, p. Bożenie Nieszczerzewskiej, p. Piotrowi Nieszczerzewskiemu, p. Justynie Nieszczerzewskiej, Oliwii Nieszczerzewskiej, p. Janinie Witkowskiej za przygotowanie świątyni.
  2. Informuję, iż w myśl rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia oraz Pana Premiera Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z metrażem naszej Świątyni na Eucharystii lub Nabożeństwie może przebywać jednocześnie maksymalnie 30 osób.
  3. Informuję, iż dotarły pozostałe największe lichtarze z Ołtarza Głównego. Do odrestaurowania pozostały małe lichtarze i Krzyże oraz obraz Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Gdy ktoś zechciał zasponsorować to dzieło ma taką możliwość. Wiadomo mi, iż część sumy potrzebnej na odnowienie obrazu Matki Boskiej Nieustającej Pomocy została zebrana od części rodzin z ulicy Sienkiewicza za co już bardzo dziękuję.
  4. 26 maja przypada Dzień Matki.
  5. Przypominamy, iż Nabożeństwo Majowe jest o 16:30, a w niedzielę o 8:30.
  6. Zachęcam wszystkich do oglądania historycznego serialu pt.: „Stulecie Winnych” emitowany w programie 1 TVP o godzinie 20:20. Jest to dobra lekcja historii, która powinna nam współczesnym Polakom pomagać rozumieć aktualny czas życia naszego Narodu i Państwa by dokonywać właściwych wyborów.
  7. Dziękując wszystkim zatroskanym parafianom za dotychczasową nie tylko troskę duchową, logistyczną ale i materialną pamiętajmy o dalszej naszej odpowiedzialności za naszą Parafię.
Grupa dyskusyjna: