OGŁOSZENIA PARAFIALNE

08.03.2020 r.

 

 1. Bardzo dziękujemy za przygotowanie świątyni następującym osobom: p. Izie Jurkun, p. Danieli Jurkun, p. Weronice Izbickiej, p. Damianowi Bubrowskiemu.
 2. Zachęcamy do nabywania Martyrii oraz innych czasopism katolickich.
 3. Kolęda w tym tygodniu:
 • Poniedziałek (09.03.) od godz. 9:30 – Krasnopol, Sienkiewicza nr. nieparzyste (od Państwa Lisiewicz)
 • Wtorek (10.03.) Kolęda z tego dnia (ul. Sienkiewicza nr. parzyste) przesunięta na następny dzień z racji przyjazdu i odwiedzin J. E. Ks. bp. Jerzego Mazura do naszej Szkoły w Krasnopolu.
 • Środa (11.03.) od godz. 9:30 – Krasnopol Sienkiewicza nr. parzyste (od Pani Pomian)
  Harmonogram kolędy zamieszczony jest na naszej parafialnej stronie internetowej.
  Jeżeli z różnych racji ktoś nie mógł się spotkać z Kapłanem na kolędzie a ma jednak takie pragnienie, to proszę o kontakt ze mną w celu ustalenia terminu.
 1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych, a więc w Drodze Krzyżowej (każdy piątek godz. 16:20) i Gorzkich Żalach (niedziela 8:30). Za udział w Gorzkich Żalach można we wszystkich kościołach w Polsce uzyskać raz w tygodniu w okresie Wielkiego Postu Odpust Zupełny pod zwykłymi warunkami.
 2. Dzisiaj Niedziela Ad Gentes – ofiary do puszek przed Kościołem na to dzieło.
 3. Codziennie Msza Święta o godzinie 8:00 z wyjątkiem piątku o godzinie 17:00.
 4. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii w tym roku odbędą się w dniach 20-22 marca 2020 r.
 5. 13 marca 2020 r. w piątek obchodzimy 7 rocznicę wyboru Papieża Franciszka.
 6. Ogromnie dziękuję p. Wandzie Sosnowskiej za przepiękne i profesjonalne przygotowanie zespołu obrusów na wszystkie ołtarze oraz za idealne zatroskanie o bieliznę kielichową i inne szaty liturgiczne.
 7. Składam szczere podziękowania wszystkim uczestnikom pogrzebu Śp. + Bożeny Przekopskiej. Za dar modlitwy jeszcze za jej życia oraz za świadectwo wiary i wspólnoty podczas pogrzebu. Przeżywając to wydarzenie doświadczyliśmy jak wzmocniła się nasza wspólnota.
Grupa dyskusyjna: