OGŁOSZENIA PARAFIALNE

09.02.2020 r.

  1. Bardzo dziękujemy Państwu Bogusławowi i Krystynie Wyrzykowskim oraz Pani Beacie Stankiewicz i Paulinie Stankiewicz za przygotowanie świątyni.
  2. Zachęcamy do nabywania Martyrii oraz innych czasopism.
  3. Kolęda w tym tygodniu:

– poniedziałek (10.02.)  od godz. 9:30 – Krasne cz. II (od Państwa Jankowskich do Państwa Dąbrowskich).

– wtorek (11.02.) od godz. 9:30 – Gremzdy Polskie.

– środa (12.02.) od godz. 9:30 – Buda Ruska.

– czwartek (13.02.) od godz. 9:30 –  Kolonia pod Żłobinem i Orzechowo.

– piątek (14.02) od godz. 9:30 – Kolonia Krasnopol miedzy szkołą a obwodnicą (od Państwa Elżbiety i Radosława Sosnowskich do drogi prowadzącej do obwodnicy)

– sobota (15.02) od godz. 9:30 – Smolany Dąb i Kolonia Bursynowizna tj. od Państwa Elżbiety i Krzysztofa Alboszta  do Państwa Jolanty i Lucjana Staniszewskich oraz mieszkańcy za obwodnicą.

Harmonogram kolędy zamieszczony jest na naszej parafialnej stronie internetowej.

  1. W tym tygodniu 11 lutego jest wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Zapraszam osoby chore, w podeszłym wieku na Eucharystię rano o godz. 8:00 gdzie będzie możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.
  2. Nie udawaj, że ze wszystkim sam sobie radzisz…

Zapraszamy Na Ogólnopolskie Wielkopostne Rekolekcje Dla Mężczyzn w pierwszy weekend Wielkiego Postu tj. 28.II – 01.III.2020 w Różanymstoku.

Temat przewodni rekolekcji: MĘŻCZYZNA CIEŃ OJCA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Odbędą się  warsztaty, konferencje, czas dla siebie, męskie rozmowy. Będą wartościowi prelegenci, cierpliwi spowiednicy, w sumie sami porządni faceci. Masz problemy? Przyjedź! Nie masz problemów? Tym bardziej przyjedź! Potrzebujesz ciszy? Będziesz miał! Chcesz pogadać? Przyjeżdżaj! Ten czas robimy specjalnie dla Ciebie!

Koszt rekolekcji 180 zł.

  1. W najbliższy czwartek 13 lutego swoje urodziny i imieniny obchodzić będzie Pan Lucjan Staniszewski.
  2. Wszystkim dziękuję za ogromną pomoc i wsparcie udzielone grupie rekolekcyjnej małżeństw podczas naszego pobytu w Ojczyźnie Pana Jezusa. Imiennie podziękuję za tydzień.
Grupa dyskusyjna: