OGŁOSZENIA PARAFIALNE

26.01.2020 r.

  1.  Bardzo dziękujemy Pani Marcie Pajewskiej, Pani Barbarze Sudnik i Panu Hubertowi Muraczewskiemu za przygotowanie świątyni.
  2. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Ksiądz Proboszcz odwiedzi chorych 5, 6 i 7 lutego. Kolejność odwiedzin będzie taka sama jak zwykle tj. 5 lutego w środę pierwsza grupa, 6 lutego w czwartek druga grupa, 7 lutego piątek trzecia grupa.
  3. W następną niedzielę – Święto Ofiarowania Pańskiego (M. B. Gromnicznej). Zachęcam i przypominam o przyniesieniu świec. Jest to też Światowy dzień Życia Konsekrowanego. Część ofiar z tacy jest przeznaczona na zakon kontemplacyjny Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku.
  4. Ponawiamy prośbę o modlitwę w intencji owocnych rekolekcji dla małżeństw Domowego Kościoła, które prowadzi Proboszcz Ksiądz Krzysztof Mulewski. Wspierajcie też swoją modlitwą ich pobyt w Ziemi Świętej i powrót. Ksiądz Krzysztof dziękuje za pamięć i modlitwę oraz serdecznie pozdrawia.
Grupa dyskusyjna: