1. Bardzo DZIĘKUJĘ za przygotowanie naszej świątyni na niedzielę i cały tydzień – p.Ewa Buziuk, p.Zofia Lipnicka, p.Dorota Zawadzka, p.Natalia Zawadzka – na tym wspaniali mieszkańcy Kolonii na Murowany Most zakończyli swój dyżur i od najbliższej soboty dyżur przejmują nie mniej wspaniali mieszkańcy Kolonii na Brogi.
  2. Zapowiedzi – KARŁOWICZ ADRIAN,kawaler, zam. w parafii p.w. Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach i NAUMOWICZ MARTA, panna, zam. w parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Krasnopolu – zapowiedź pierwsza.
  3. Poniedziałek, wtorek i środa przed Wniebowstąpieniem Pańskim – dni modlitw o urodzaje.
  4. We wtorek 28 maja minie już 38 rocznica śmierci Sługi Bożego STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO – PRYMASA TYSIĄCLECIA.
  5. W piątek 31 maja rocznica święceń biskupich J.E. ks. bp JERZEGO MAZURA
  6. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  7. Najbliższa sobota to pierwsza sobota miesiąca i odwiedzę chorych mieszkających w Krasnopolu. Jest to też DZIEŃ DZIECKA i otoczmy ich szczególną naszą modlitwą.
  8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU od godz. 10.00 do godz. 12.00. W całej diecezji na prośbę Księdza Biskupa JERZEGO MAZURA chcemy poprzez modlitwę podziękować i upamiętnić 20 rocznicę pobytu św. JANA PAWŁA II w diecezji ełckiej. Zapraszamy wszystkie grupy duszpasterskie i wszystkie rodziny choćby na krótki moment na modlitwę wdzięczności – a mamy za co PANU BOGU i Papieżowi Janowi Pawłowi II DZIĘKOWAĆ.
  9. Ogłaszamy konkurs na LOGO naszej parafii. Uczestnikami konkursu mogą być osoby należące do naszej wspólnoty lub mające bardzo mocne więzi z naszą parafią. Oczywiście przewidziane są nagrody dla zwycięzców tegoż konkursu. Za kilka dni – najpóźniej za tydzień przedstawimy ogólny regulamin konkursu. Będzie udostępniony na naszej parafialnej stronie internetowej. Już teraz składam ogromne podziękowania dla p. Piotra Tomkiewicza ponieważ to On na ten pomysł wpadł i chce razem z proboszczem ten pomysł zrealizować.
  10. Bardzo DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy udostępniają swoje materiały archiwalne lub obecne do naszej parafialnej strony internetowej. Cały czas oczywiście jesteśmy otwarci na następne bardzo ważne materiały, dokumenty i zdjęcia abyśmy zachowali naszą piękną historię dla następnych pokoleń. Dbajmy o naszą tożsamość.

 

Grupa dyskusyjna: