1. Bardzo dziękuję mieszkańcom kolonii na Murowany Most za przygotowanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę i cały tydzień.
  2. Następna niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. Dzień Modlitw o Powołania i tym samym rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  3. W środę uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika – głównego Patrona Polski.
  4. Dziś mamy Niedzielę Biblijną i dlatego po Eucharystii będą rozdawane karteczki z tzw. sigla tekstu z ewangelii św. Jana, które zabieramy ze sobą do domów i razem w rodzinach czytamy i rozważamy ten fragment Pisma Świętego.
  5. Odwiedzając chorych przez trzy byłem w każdej miejscowości naszej parafii. Ostanie dni są bardzo świąteczne i niestety naszych flag narodowych jest bardzo mało i to zastanawia – jakie jest nasze przywiązanie do Ojczyzny i dawanie o tym świadectwa.
  6. Zapowiedzi – NOWALSKI  RAFAŁ, kawaler, zam. w parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Krasnopolu i GRABEK SYLWIA, panna, zam. w parafii p.w. św. Jakuba Apostoła w Bakałarzewie –    zapowiedź pierwsza. DARIUSZ CELEJEWSKI, kawaler, zam. w parafii p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gdyni i KAROLINA WYRZYKOWSKA, panna, zam. w parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Krasnopolu – zapowiedź pierwsza.
  7. Przypominam o dzisiejszym spotkaniu młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  8. Bardzo DZIĘKUJĘ mieszkańcom Jeglówka i Gremzdel za wczorajszą modlitwę i Eucharystię w intencji poświęcenia pół i gospodarstw i za spotkanie i rozmowę z jedną rodzin i zachęcam aby takie wydarzenia były okazją do wspólnego spotkania ze wszystkim mieszkańcami danej miejscowości. Jednocześnie proszę aby ofiary, które będziecie składać przy okazji poświęcenia pół były zbierane na wyposażenie kuchni na naszej plebanii.
Grupa dyskusyjna: