1. Bardzo DZIĘKUJĘ za przygotowanie naszej świątyni – p. Elżbieta Rynkiewicz, p.Krystyna Klim, p.Danuta Ambrosiewicz.
  2. Dzisiaj puszka na duszpasterstwo młodzieży diecezji ełckiej.
  3. Przypominamy i zapraszamy na pielgrzymki do Wilna i ma Jasną Górę. Szczegóły na plakatach.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Chorych odwiedzam w następujące dni  – w środę najdalej mieszkających, następnie w piątek grupa druga i w sobotę chorych mieszkających w Krasnopolu. Przypominam, że w pierwszy piątek miesiąca zbieramy ofiary na Fundusz Misyjny diecezji ełckiej. W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz.16.00 a msza 17:00 i możliwość spowiedzi szczególnie dla dzieci pierwszokomunijnych, które chcą rozpocząć pierwsze piątki miesiąca od lipca.
  5. Przypominamy i zapraszamy na wyjazd do Wilna 24 lipca 2019r w ramach przywitania i spotkania z pielgrzymami idący z Suwałk do Wilna. Wyjazd o godz. 5.30. Koszt 80 zł.Zapisy u p. Buziuk. Ks. Józef organizuje tez jednodniową pielgrzymkę do Grodna na Białorusi. Koszt 150 zł. Potrzebny jest aktualny paszport oraz kserokopia paszportu strona ze zdjęciem. Wyjazd 27 lipca lub 10 sierpnia.
  6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – niedziela Rodziny Żywego Różańca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 10.00 do godz. 12.00. Zapraszamy wszystkich.
  7. Informacja dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych – są do odebrania zdjęcia z Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.
  8. Przypominamy, że od 1 lipca Msze Święte w dni powszednie są odprawiane o godz. 8.00!!!
Grupa dyskusyjna: