1. Bardzo DZIĘKUJĘ grupie rodziców dzieci pierwszokomunijnych za bardzo dobre przygotowanie naszej świątyni na dzisiejszą uroczystość i cały tydzień
  2. Procesja Bożego Ciała w tym roku ma następujący przebieg – wyjdziemy od kościoła ulicą Wojska Polskiego w kierunku Suwałk – pierwszy ołtarz przy budynku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnopolu – ołtarz przygotowują pracownicy Samorządu Gminnego naszej gminy w Krasnopolu. Dalej idziemy w ulicą Wojska Polskiego w kierunku bloku i do ulicy Lipowej i tam będzie drugi ołtarz – przygotowują mieszkańcy tej ulicy. Następnie idziemy do ulicy 1 maja w kierunku remizy naszej wspaniałej Ochotniczej Straży Pożarnej w Krasnopolu i tam będzie trzeci ołtarz którym będzie po prostu najnowszy wóz bojowy używany przez naszych strażaków. Potem wracamy do naszej świątyni i czwarty ołtarz przy Grocie Maryjnej – przygotowuje Krąg Domowego Kościoła istniejący przy naszej parafii. Bardzo proszę aby asysta procesyjna była pełna i okazała na czas procesji. Dzieci tegoroczne komunijne i dzieci, które rok temu miały swoją pierwsza Komunię Świętą proszę aby brały udział w asyście procesji Bożego Ciała.
  3. Za tydzień ofiary do puszki na fundusz duszpasterstwa młodzieży diecezji ełckiej.
  4. Z racji Białego Tygodnia i Oktawy Bożego Ciała Msze Święte będą odprawiane o godz. 17.00. Oczywiście w Oktawie Bożego Ciała będziemy codziennie przeżywali radość procesji Eucharystycznych wokół naszej świątyni.
  5. Zapraszamy na pielgrzymki zarówno Suwałki – Wilno jak i na Jasną Górę. Szczegóły na plakatach.
  6. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w środę 19 czerwca o godz.8.00 – zapraszam wszystkich nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoły, rodziców.
  7. Za tydzień 23 czerwca – Dzień Ojca.
Grupa dyskusyjna: