OGŁOSZENIA PARAFIALNE

29.12.2019r.

 

 1. Bardzo dziękujemy następnym osobom za przygotowanie świątyni.
 2. W związku z posługą w ramach rekolekcji dla małżeństw Domowego Kościoła w Ziemi Świętej w dniach od 17 stycznia 2020 r. do 3 lutego 2020 r. parafia będzie normalnie funkcjonować.
  W niedziele i dni powszednie Eucharystie będą odprawiane przez kapłanów naszego Dekanatu i naszych sąsiadów. Ogólną opiekę nad parafią będzie piastował Dziekan  Sejneński Ksiądz prał Zbigniew Bzdak.
  Osoby poproszone do bycia ojcem lub matką chrzestną a potrzebujące stosownego zaświadczenia winne zgłosić się do kancelarii parafialnej najpóźniej do 15 stycznia 2020 r.
  W sprawach związanych z pogrzebem oraz z udzieleniem wiatyku proszę zgłaszać się do Pana Mirosława Żukowskiego, za pośrednictwem którego umożliwiony będzie kontakt ze stosownym kapłanem.
  W sprawach liturgii dotyczących zmian (czyt. rozszerzenia) w przyjętych intencjach, dodatkowych prośbach modlitewnych w nagłych przypadkach proszę się zgłaszać do Pana Krzysztofa Stefańskiego.
  Kwestie administracji parafialnej i prowadzenia kancelarii parafialnej powierzone są Pani Marzenie Sosnowskiej.
  Kontakty telefoniczne do wyżej wymienionych osób będą podane na naszej parafialnej stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń.
  Plebania podczas mojej nieobecności będzie pod stałą opieką.
  Informuję, iż połączenia telefoniczne z Izraelem są bardzo drogie, dlatego też bardzo proszę nie dzwonić i nie wysyłać sms’ów
  Ponawiam swoją prośbę o modlitwę zarówno w intencji kolędy, rekolekcji w Ziemi Świętej i szczęśliwej podróży. Zapewniam, że będąc w Ojczyźnie Jezusa szczególnie będę pamiętał o Was i całej parafii.
 1. Eucharystia dziękczynna na zakończenie roku cywilnego będzie odprawiona 31 grudnia 2019 r. o godz. 8:00.
 2. 1 stycznia 2020 r. przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Msze Święte o godzinie 9:00 i 12:00. Uczestnictwo tego dnia we Mszy Świętej obowiązkowe wynikające z Przykazań Kościelnych.
 3. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Chorych odwiedzam zgodnie z harmonogramem.
 4. Kolęda w tym tygodniu:
  – poniedziałek 30 grudnia 2019 r. od godz. 9:30 – Jeglówek i Gremzdel.
 1. Dziękuję Panu Jarosławowi Zielińskiemu posłowi na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej i Pani Agnieszce Korsakowskiej Dyrektor Gminnego Centrum Czytelnictwa i Kultury w Krasnopolu za Świąteczne życzenia.
 2. Dziękuję również diakonii muzycznej na czele z Panem Mirosławem Żukowskim za piękną oprawę muzyczną Pasterki

 

Grupa dyskusyjna: