29.09.2019r.

1. Bardzo dziękujemy za przygotowanie świątyni mieszkańcom – p. Katarzynie Czubala, p. Edycie Wiszniewskiej.
  2. Bardzo dziękujemy wolontariuszce p. Magdalenie Wierciszewskiej, za obecność pośród nas. Jest ona zaangażowana w międzynarodowy wolontariat misyjny skupiony w katolickiej wspólnocie „Domy Serca”. W dniu dzisiejszym mamy możliwość wesprzeć finansowo jej wyjazd na wolontariat misyjny.
  3. Od  dnia 1 października 2019r. (wtorek) rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Początek modlitwy różańcowej o godzinie 16:20, po czym będzie celebrowana Eucharystia. Zachęcamy do uczestnictwa dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej oraz młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania, czyli uczniowie klasy ósmej, którzy rozpoczynają swoją formację do przyjęcia darów Ducha Świętego. Korzystajmy wszyscy, szczególnie całymi rodzinami z tego cudownego czasu modlitwy. Kolejność poszczególnych grup prowadzących różaniec: wtorek – Róża p.w. Wszystkich Świętych – zelatorka p. Leokadia Ambrosiewicz, środa – Róża p.w. Przemienienia Pańskiego – zelatorka p. Halina Myszczyńska, czwartek – Róża p.w. Królowej Różańca Świętego – zelatorka p. Alicja Surożyńska, piątek – Róża p.w. Św. Józefa Robotnika – zelator p. Eugeniusz Klocek, sobota – szafarze, niedziela – godzina 9:00 ministranci.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Chorych odwiedzam zgodnie z planem. W pierwszy piątek miesiąca ofiary na fundusz misyjny Diecezji Ełckiej.
  5. Za tydzień w niedzielę ofiary do puszek na duszpasterstwo charytatywne naszej Diecezji.
  6. Za tydzień 6 października 2019r. po Mszy Świętej o godzinie 12- tej spotkanie w domu rekolekcyjnym komitetu organizacyjnego Dożynek Diecezjalnych 2020r. Przypominam, że w skład tego komitetu wchodzą wszyscy sołtysi naszej parafii i gminy oraz chętni, którzy chcą naprawdę służyć dla tego dzieła. Przypominam o zawiązaniu róży różańcowej na czas przygotowania dożynek diecezjalnych.
  7. Zakon Rycerzy Jana Pawła II zaprasza do swoich szeregów mężczyzn naszej parafii. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła.