1. Sprzątanie świątyni – Kolonia na Murowany Most.
  2. Jutro w poniedziałek 29 kwietnia – Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.
  3. We wtorek UROCZYSTOŚĆ św. WOJCIECHA b, m GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI i DIECEZJI EŁCKIEJ
  4. W środę 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe i oczywiście zachęcamy wszystkich do udziału w tych nabożeństwach dzieci i młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentów. Zachęcamy tez to pielęgnowania przepięknego zwyczaju śpiewania litanii Loretańskiej przy ozdobionych Krzyżach, kapliczkach i domach rodzinnych.
  5. W czwartek 2 maja Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święto Polonii i Polaków za granicą.
  6. W środę 3 maja UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI. – GŁÓWNEJ PATRONKI POLSKI. Święto Narodowe Trzeciego Maja – rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja.
  7. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza niedziela miesiąca. Chorych odwiedzam jak zawsze.
  8. Za tydzień Niedziela Biblijna i pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 10:00 do godz. 12:00.
  9. Bierzmowanie w naszej parafii – 31 maja 2019r – piątek godz. 15:30. Dlatego zapraszam młodzież na spotkanie za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12:00 czyli spotkanie o godz. 13:00.
  10. Z racji Niedzieli Bożego Miłosierdzia zapraszam na nabożeństwo ku Czci Miłosierdzia Bożego w łączności z całym Kościołem Powszechnym (dziś) o godz. 14:30 – rozpoczniemy wystawieniem Najświętszego Sakramentu i o godz. 15:00 uroczyście odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego!
  11. W sobotę 4 maja wspomnienie św. Floriana – patrona Strażaków.

Błogosławionej Niedzieli !

Grupa dyskusyjna: