25.12.2019r.

1. Do naszej parafialnej wspólnoty życzenia świąteczne przesyłają następujące osoby: J. E. Ks. bp Jerzy Mazur – Biskup Ełcki, Ks. kan Józef Majewski – proboszcz Parafii Jeleniewo, siostra Jadwiga Rydzewska – Zgromadzenie Sióstr Salezjanek, Ks. Clement Imbert – prezes Fundacji Domy Serca, Pan Dariusz Piontkowski – Minister Edukacji Narodowej, Pan Bohdan Paszkowski – Wojewoda Podlaski, Pan Karol Szrajbert – Wójt Gminy Krasnopol i Pan Tadeusz Korsakowski – Przewodniczący Rady Gminy Krasnopol wraz z całą Radą Gminy, Pani Żaneta Izabela Pietrewicz – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnopolu, ppłk Jarosław Kowalewski – Wojskowy Komendant Uzupełnień w Suwałkach, Pani Alicja Wysocka – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Krasnopolu wraz z Radą Pedagogiczną, pracownikami i uczniami.
    Wszystkim dziękujemy za pamięć i życzliwość oraz szczere życzenia. Zapewniamy o naszej modlitwie i wszystkim składamy życzenia aby Nowonarodzony Jezus stawał się coraz bardziej Panem naszego życia.
  2. Podziękowania naszemu leśniczemu Panu Sławomirowi Jagłowskiemu za dar choinek do świątyni. Szczególne podziękowania składamy jako parafia Panu Krzysztofowi Walukiewiczowi za przepiękny dar nowych figur Najświętszej Maryi Panny i Świętego Józefa do naszego żłóbka. Pan Krzysztof podzielił się radosną informacją o następnych figurach do dekoracji Bożonarodzeniowej. Dla nas są to unikatowe rzeźby, z których możemy być dumni.
    Kolejne podziękowania kierujemy do grupy, która sprawnie ogarnęła przygotowanie dekoracji żłóbka i tak: naszemu klerykowi Pawłowi Paszkiewiczowi, Panu Stanisławowi Grabowskiemu, Panu Krzysztofowi Stefańskiemu, Panu Mirosławowi Żukowskiemu, Panu Łukaszowi Daniłowiczowi, Panu Karolowi Daniłowiczowi, braciom Kubie i Kamilowi Sosnowskim, Błażejowi Matulewiczowi, Jasiowi Leszczyńskiemu.
  1. 28 grudnia 2019 r. w sobotę Święto Świętych Młodzianków. Jest to dzień modlitw w intencji niemowląt i dzieci nienarodzonych. W większych miastach organizowany jest „Marsz za Życiem i Rodziną”. Zachęcamy do udziału w tych marszach.
  2. Przypominamy, że najbliższa niedziela to Niedziela Świętej Rodziny.
  3. Życzenia Ks. Proboszcza.