OGŁOSZENIA PARAFIALNE

22.09.2019r.

 

  1. Bardzo dziękujemy za przygotowanie świątyni mieszkańcom kolonii za cmentarzem.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 7:00 do 7:55. Zapraszamy serdecznie!!!
  3. Dzisiejsza taca na WSD w Ełku.
  4. Za tydzień w naszej parafii będziemy gościć wolontariuszkę p. Magdalenę Wierciszewską, która jest zaangażowana w międzynarodowy wolontariat misyjny skupiony w katolickiej wspólnocie „Domy Serca”. Podzieli się z nami krótkim słowem i będzie możliwość za tydzień wesprzeć finansowo jej wyjazd na wolontariat misyjny.
  5. Wielkie podziękowania składam p. Romualdowi Sosnowskiemu, p. Jackowi Łangowskiemu, p. Pawłowi Paszkiewiczowi, p. Łukaszowi Daniłowiczowi za ogromną pomoc przy budowie ganku.
  6. Bardzo dziękuję p. Wacławowi Kowalewskiemu, p. Witoldowi Tarleckiemu, p. Piotrowi Brunejko i p. Mariuszowi Mazalewskiemu za prace porządkowe na poddaszu naszej świątyni.
  7. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom spotkania modlitewnego na Górze Różańcowej z racji akcji duszpasterskiej „Polska pod Krzyżem”. Szczególne podziękowania składam Księdzu Robertowi Galickiemu, p. Mirosławowi Żukowskiemu, p. Krzysztofowi Stefańskiemu, Pawłowi Paszkiewiczowi,
  8. Dziś po Mszy Świętej o godz. 9.00 odbędzie się potkanie rodziców i dzieci nowej grupy pierwszokomunijnej w roku 2019/2020.
  9. Przypominamy, że codziennie jest Msza Święta o godzinie 8:00.
Grupa dyskusyjna: