20.10.2019r.

1. Z radością informujemy, że grono naszej Służby Liturgicznej Ołtarza ubogaciło się o dwóch nowych Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej p. Piotra Gwiazdowskiego i p. Łukasza Daniłowicza. Pragnę ich serdecznie powitać i życzyć ogromnej radości z podjętej służby.
  2. Bardzo dziękujemy za przygotowanie świątyni.
  3. Kolejność poszczególnych grup prowadzących różaniec: poniedziałek – pracownicy służby zdrowia czyli przychodni i apteki, wtorek – pracownicy naszych sklepów p. Szrajbertów, p. Żuryńskich, P. Wiszniewskich, p. Bulwina, Gminnej Spółdzielni, środa – strażacy, czwartek – emerytowani nauczyciele, piątek – Panie z banku (p. Bożena, p. Małgorzata), sobota – Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Koło Krasnopol, niedziela – godzina 9:00 Koło Gospodyń Wiejskich.
  4. Nastąpiła zmiana terminu spotkania komitetu organizacyjnego Dożynek Diecezjalnych 2020r , które odbędzie się za tydzień tj. 27 października 2019r. po Mszy Świętej o godzinie 12- tej w Gminnym Centrum Czytelnictwa i Kultury w Krasnopolu.
  5. Zbliża się okres Wszystkich Świętych i listopadowych zaduszek, dlatego przygotowujemy wypominki za naszych zmarłych.
  6. W dniu dzisiejszym taca na Papieskie Dzieła Misyjne.
  7. Dzisiaj odbywa się liczenie wiernych, którzy są na Eucharystii oraz ilość osób przyjmujących Komunię Świętą.
  8. W następną niedzielę taca na cele Nuncjatury Apostolskiej w Polsce.
  9. We wtorek 22 października wspomnienie Św. Jana Pawła II.
  10. Uniwersytet Trzeciego Wieku w Sejnach z Filią w Puńsku zaprasza na otwartą sesję tematyczną pt. Profilaktyka Chorób Układu Krążenia z lek. med. Lechem Chatkowskim dnia 25 października 2019r. o godz. 17:00 w Gminnym Centrum Czytelnictwa i Kultury w Krasnopolu.
  11. Podziękowanie Panu Mirkowi Żukowskiemu za zorganizowanie i opiekę wyjazdu naszej młodzieży klasy ósmej na II Kongres Misyjny Diecezji Ełckiej.
  12. Po Mszy Świętej ucałowanie relikwii Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.