1. Bardzo dziękuję za przygotowanie naszej świątyni na niedzielę i cały tydzień. Imiennie podziękuję za tydzień. Pragnę przypomnieć, że w czasie wiosennym, letnim i jesiennym osoby sprzątające naszą świątynię też dbają o czystość placu tuż przed wejściem do naszej świątyni a mężczyźni z danej grupy dyżuru proszę aby mieli na uwadze koszenie trawy przy kościele i przy murze naszej świątyni.
 2. Zapowiedzi – KARŁOWICZ ADRIAN,kawaler, zam. w parafii p.w. Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach i NAUMOWICZ MARTA, panna, zam. w parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Krasnopolu – zapowiedź druga.
 3. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Chorych odwiedzę zgodnie z planem.
 4. Za tydzień 9 czerwca w Sejnach odbędzie się „Marsz dla Życia i Rodziny”. Początek o godz. 10.00.
 5. Za tydzień też w naszej parafii będzie pośród nas młody człowiek z Augustowa -Damian i będzie zbierał ofiary do puszki w celu wyjazdu na wolontariat do Zambii by pracować na farmie, która daje pracę, żywność i pomaga w rozwoju tamtejszej społeczności, by w przerwach dzielić czas z najmłodszymi, którzy żyją w przepełnionym Domu Dziecka. Wyjazd tej grupy studentów organizowany jest przez Księży Jezuitów. Liczę, że bardzo pomożemy temu młodemu człowiekowi.
 6. Ogromne podziękowania dla p. Marka Dargiewicza i p.Romualda Sosnowskiego za wykonaną ciężką pracę w uporządkowaniu terenu przed plebanią.
 7. Bardzo dziękuję całej grupie rodziców za przygotowanie wszystkich spraw związanych z udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży w miniony piątek. Dziękuję za troskę o świątynię, za wszelkie dekoracje, za dar ołtarza ( piękny ornat ). Wierzę, że ten wspólny czas i dla WAS jako małżonków i rodziców wniósł wiele radości – tej duchowej radości. Z całego serca DZIĘKUJĘ dla Ks. Kamila Borysa i dla p. Mirosława Żukowskiego za cały rok pracy z grupą młodzieży i ogarnięcie liturgiczne i muzyczne tej wspaniałej uroczystości.
 8. Pragnę też podziękować dla p. Jadwigi Sosnowskiej oraz Jej rodziny za przygotowanie obrusów, alb i stół oraz całej bielizny kielichowej, która jest przygotowana jak zawsze na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję też za przygotowanie plebanii i bardzo gościnne przyjęcie naszych gości na czele z J.E. Księdzem Biskupem Jerzym Mazurem.
 9. Bardzo dziękuję pewnej rodzinie za ofiarowanie bardzo pięknych nowych świec ołtarzowych.
 10. Bardzo dziękuję dla braci Puczyłowskich za aktualizację listy kapłanów na tablicy przy wejściu do naszej świątyni.
 11. Ogromne podziękowania dla całej wspaniałej asysty liturgicznej. To było duże wyzwanie i daliście radę wspaniale. Gratuluję nowym ministrantom dla Kamila i Błażeja i życzę długich dziesiątek lat radosnej służby dla Jezusa i Kościoła Świętego. Wszystkim nam powinno zależeć aby odbudować służbę liturgiczną tak jak było kiedyś, że ministranci nie mieścili się przed ołtarzem.
 12. Chciałbym jeszcze podziękować dla p. Wiesława Hałaburdy. Przez cały miesiąc maj codziennie był na nabożeństwie majowym – zajmował się przygotowaniem ołtarza i prezbiterium co bardzo dla mnie ułatwiało prowadzenie liturgii nabożeństwa i Eucharystii. Bardzo p. Wiesławie dziękuję za dar tak pięknej służby.
 13. Martyria czerwcowa – proszę aby szybko zniknęła z naszych gazetowników.
Grupa dyskusyjna: