Bardzo DZIĘKUJE za przygotowanie na niedzielę i cały tydzień naszej świątyni – rodzinie p. Buchowieckich i p. Anieli Pajewskiej. Następna grupa z Pawłówki proszę pamiętać aby naszą świątynię przygotować w piątek.

Bardzo DZIĘKUJĘ p. Konradowi Makarewiczowi za ważne prace przy budowie naszego ganku. ( to takie jeszcze zaległe podziękowania). Szczególne podziękowania pragnę złożyć p. Agnieszce Tomkiewicz, która reprezentuje firmę „Kruszbet” za ogromną życzliwość i dobroć serca okazaną jako dar w naszych pracach przy plebanii – DZIĘKUJEMY najpiękniej jak tylko potrafimy!!

Ogromne podziękowania pragnę złożyć p. Przemysławowi Namiotko, p. Grzegorzowi Urynowiczowi i p. Marcinowi  Pajewskiemu  ze Żłobina za oczyszczenie z niepotrzebnej zieleni naszej groty Maryjnej i terenu wokół- to była naprawdę ciężka praca. Do tej grupy z ogromną pomocą dołączyła p. Joanna Górska wraz z rodziną ( mieszkańcy Krasnego) oraz pomagali p. Stanisław Grabowski i p. Witold Tchórzewski wraz z moją siostrą p. Bożeną Krzyżewską i moją siostrzenicą p. Magdaleną Bąkała – to był naprawdę duży zespół międzyparafialny.

Jutro 19 sierpnia 2019r – Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Ełku.

23 sierpnia 2019r ( piątek ) obchodzimy Europejski Dzień Pamięci Ofiar Stalinizmu i Nazizmu.

Zapraszamy z całego serca na sobotnie wielkie uroczystości ku czci 100 – lecia Powstania Sejneńskiego. Szczegóły są na plakatach oraz na naszej stronie internetowej. Zachęcać chyba dodatkowo nie trzeba – po zakończonych uroczystościach zapraszamy na piknik rodzinno – patriotyczny, który będzie miała miejsce na podwórku przy plebanii. Będzie gril i prosimy przyjść z takim swoim małym koszykiem. Wierzę, że będzie to możliwość dobrego wspólnego spotkania oraz naszej radosnej integracji.

Przypominamy, że codziennie Eucharystie są celebrowane w naszej świątyni codziennie o godz. 8.00. Dodatkowo w tym tygodniu 20 sierpnia 2019r we wtorek o godz. 18.30 w Romanowcach będzie celebrowana Eucharystia w intencji mieszkańców tej miejscowości oraz ich rodzin.

 

Grupa dyskusyjna: