1. Bardzo DZIĘKUJĘ za przygotowanie naszej świątyni na niedzielę – tydzień temu sprzątały p. Elżbieta Mazalewska i p. Dorota Ambrosiewicz a wczoraj p. Teresa Ambrosiewicz i p. Wiesława Ambrosiewicz
  2. W tym czwartym tygodniu wielkanocnym modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  3. Jutro w poniedziałek 13 maja wspomnienie NMP z FATIMY – to też 38 rocznica zamachu na Jana Pawła II. Rocznica Objawień Fatimskich.
  4. W czwartek 16 maja święto Patrona Polski św. Andrzeja Boboli.
  5. Zapowiedzi NOWALSKI RAFAŁ, kawaler,zam. w parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Krasnopolu i GRABEK SYLWIA, panna, zam. w parafii p.w. św. Jakuba Apostoła w Bakałarzewie – zapowiedź druga. DARIUSZ CELEJEWSKI, kawaler, zam. w parafii p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gdyni i KAROLINA WYRZYKOWSKA, panna, zam. w parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Krasnopolu – zapowiedź druga. ZYŚK MATEUSZ MACIEJ, kawaler, zam. w parafii p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Wieniawie i SITKO URSZULA,panna, zam. w parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Krasnopolu – zapowiedź pierwsza.
  6. Bardzo DZIĘKUJĘ mieszkańcom i całym rodzinom miejscowości Pawłówka za wczorajszą Eucharystię i radość wspólnego spotkania z racji poświęcenia pól i całych gospodarstw.
Grupa dyskusyjna: