1. Bardzo dziękujemy za przygotowanie świątyni – p. Edycie Gumińskiej i p. Katarzynie Mazalewskiej.
  2. Kolejność poszczególnych grup prowadzących różaniec: poniedziałek – Dzieło Nieustającej Nowenny Uczniów Jezusa, wtorek – Krąg Biblijny, środa – Apostolat Margaretka, czwartek – Ks. Krzysztof Mulewski, piątek – dzieci pierwszokomunijne, sobota – Krąg Domowego Kościoła, niedziela – godzina 9:00 rodzice dzieci pierwszokomunijnych.
  3. Za tydzień w niedzielę Dzień Papieski, ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  4. Dzisiaj 6 października 2019r. po Mszy Świętej o godzinie 12- tej spotkanie w domu rekolekcyjnym komitetu organizacyjnego Dożynek Diecezjalnych 2020r. Przypominam, że w skład tego komitetu wchodzą wszyscy sołtysi naszej parafii i gminy oraz chętni, którzy chcą naprawdę służyć dla tego dzieła. Przypominam o zawiązaniu róży różańcowej na czas przygotowania dożynek diecezjalnych.
  5. Zakon Rycerzy Jana Pawła II zaprasza do swoich szeregów mężczyzn naszej parafii. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła.
  6. Ofiary dzisiaj do puszek na Duszpasterstwo Charytatywne Diecezji Ełckiej.
  7. Ogromne podziękowania za pomoc w porządkowaniu ogrodu przy plebanii: p. Leonowi Daniłowiczowi, p. Tomaszowi Daniłowiczowi, p. Krzysztofowi Michniewiczowi, p. Romualdowi Sosnowskiemu, p. Ireneuszowi Ferens, p. Piotrowi Ferens, p. Konradowi Jodzis. Dziękuję również p. Teodorowi Persjanow za bardzo fachowe wykonanie ciężkim sprzętem prac ziemnych, których efekt możemy podziwiać. Krasnopol jest piękny i moim pragnieniem jest to piękno podkreślać i o nie dbać. Przygotowujemy się też w ten sposób do przeżycia przyszłorocznych Dożynek Diecezjalnych – ważne jest to aby nasi goście zobaczyli jak w urokliwym mieszkamy miejscu.
  8. Zbliża się okres Wszystkich Świętych i listopadowych zaduszek dlatego przygotowujemy wypominki za naszych zmarłych. Przy wyjściu z Kościoła ministranci będą rozdawać gotowe druki wypominek jednorazowych i całorocznych. Jednocześnie informuję, iż na naszej stronie internetowej są te druki do pobrania z możliwością edycji. Wypełnione druki należy przynosić tak jak zawsze do Ks. Krzysztofa Mulewskiego lub do p. Mirosława Żukowskiego.
    Przyjmujemy, że od imienia lub nazwiska ofiara wynosi od 15 złotych do 20 złotych. Pamiętajmy, iż te ofiary wpisują się też w podziękowanie Księdzu Proboszczowi za jego służbę na  rzecz parafii. Osobiście sobie cenię, że składany jakikolwiek dar na rzecz dobra parafii lub kapłana przede wszystkim ma cieszyć tego który daje – wtedy ten dar jest najcenniejszy.
Grupa dyskusyjna: